Naše činnost

Img

Směnárna

V naší směnárně nabízíme výměnu v měnách EUR, PLN a CZK. Směnárna je součástí naší prodejny na Karvinské 1899 v Českém Těšíně. Směnárna disponuje omezeným množstvím finančních prostředků Ke změně kurzu může dojít v každém okamžiku.
Otevírací doba: Út-Pá: 10:00-18:00
Ovšem po domluvě lze směnárnu otevřít i mimo otevírací dobu tak, abychom Vám vyhověli. Pokud byste chtěli získat lepší kurz, kontaktuje směnárnu na tel. čísle: a podáme Vám více informací.

Informační plochy

Chcete informovat o své činnosti? Využijte naší nabídky zviditelnit se u dálnice D48 na frekventovaném místě u kruhového objezdu, kde dle sčítání projede za 1 hodinu přes 140 osobních aut a 140 nákladních vozidel. Pronájem ploch pro umístění informačních bannerů - ve velikosti od 0,8 m x 2 m do 5,5 m x 12,5 metrů.

Prodej firmy

Ušetřete si starosti s papírováním při zakládání firmy a kupte si zajímavou značku: Limoncello. Byla založena v roce 2005 "je ve spícím režimu" K firmě dostane i webové domény pro limoncello.cz,pl,sk.

Založení firmy do 24 hodin

Nabízíme založení spol. s.r.o do 24 hodin. Vyřídíme všechny potřebné náležitosti. Taktéž nabízím sídlo firmy. Když budete chtít vést jednání, pronajměte si na několik hodin naší kancelář.

Vyberte si mezi zajímavými doménami, které Vám pomohou se zviditelnit na internetu.
WWW.CCZ.CZ
WWW.CZCZ.CZ
WWW.ECZ.CZ
WWW.TENISCZ.CZ
WWW.LIMONCELLO.CZ,PL,SK
WWW.ETESIN.CZ

Dálniční kupóny

České dálniční kupóny - 10.denní, měsíční a roční
Rakouské 10.denní, 2.měsíční, roční